Karta Twój Prawnik

Karta Twój Prawnik to dostęp do prawników/kancelarii wszystkich specjalizacji w Polsce w ramach jednej platformy lexnonstop.com.

Karta daje dostęp do pakietu Twój Prawnik, a w nim:
• Bezpłatna wstępna analiza problemu prawnego
• Priorytetowa obsługa Twojego zgłoszenia
• Dostęp do usług prawnych w preferencyjnych cenach
https://lexnonstop.com/karta-twoj-prawnik
• Zapytaj o możliwość współpracy poprzez formularz kontaktowy

 

LEXNONSTOP - PAKIETY DLA FIRM

Co to jest Pakiet Ochrony Prawnej?
LEXNONSTOP Ochrona Prawna Firmy to rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy na co dzień nie posiadają w firmie prawnika, natomiast mają problemy prawne i potrzebują skonsultować je ze specjalistą. Dzięki pakietowi otrzymują stały dostęp do prawnika i porad prawnych po preferencyjnych cenach. Pakiet to dla przedsiębiorcy zabezpieczenie oraz pewność, że w sytuacji problemowej, będzie miał się do kogo zwrócić po pomoc. Cena pakietu zaczyna się od 20zł/miesięcznie (Pakiet Komfort).

Wybierz pełen PAKIET PRO i miej więcej korzyści...

Martwisz się o przyszłość swojej firmy? Zapewnij sobie ochronę prawną.

Wejdź na stronę: http://lexnonstop.com/ochrona-prawna-dla-firm/e14Oa0 

 

LEXNONSTOP DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Co zawiera oferta dla klientów indywidualnych?
LEXNONSTOP to platforma porad prawnych, w ramach której użytkownicy zadają pytania na nurtujące ich problemy prawne, a eksperci udzielają na nie odpowiedzi.Dzięki rozwiązaniu, które łączy klientów z prawnikami, osiągamy model win-win, tzn. klient znajduje rozwiązanie swojego problemu, prawnicy otrzymują zlecenia rozwijając swoją kancelarię.

Jakie korzyści z porady ma klient?
Porada to prosta, edukacyjna odpowiedź o charakterze konsultacji, która dostarcza odpowiedzi na podstawowe pytania z zakresu różnych dziedzin prawa. Dzięki poradzie użytkownik w prosty sposób, bez wychodzenia z domu, jest w stanie skonsultować swój problem prawny, a tym samym przekonać się na ile jest on poważny i jakich dalszych działań wymaga. Platforma to pierwsza pomoc prawna dla tych wszystkich, którzy mają świadomość, że nie muszą znać się na prawie, ale chcą mieć dostęp do prawnika, z którym skonsultują ważne, życiowe decyzje nie ryzykując szukaniem rozwiązania na własną rękę.

Natomiast tam, gdzie problem jest zbyt skomplikowany i nie może być rozwiązany za pomocą krótkiej porady, klient otrzymuje propozycję kompleksowego zajęcia się sprawą przez wybranego pełnomocnika wraz z wyceną. To niezobowiązująca propozycja, którą klient może zaakceptować lub odrzucić. Przykładami dodatkowej usługi mogą być zarówno proste czynności prawne, np. napisanie pisma, sporządzenie wniosku czy regulaminu, jak i prowadzenie sprawy na etapie przedsądowym i sądowym. Zastanawiasz się jakie prawa przysługują Ci w związku z pandemią? Jak możesz rozwiązać swoje problemy prawne? #zostanwdomu Wejdź na stronę http://lexnonstop.com/zadaj-pytanie/dla-ciebie/e14Oa0 

0 0
Feed

Zostaw komentarz