O NAS

Pomożemy Ci samodzielnie wybrać najlepsze ubezpieczenie

Wieloletnie doświadczenie
Nazywam się Jerzy Kot i od 27 lat działam w branży ubezpieczeniowej. O polisach wiem właściwie wszystko i jestem tu, by podzielić się z Tobą moją wiedzą, służąc dobrą radą i dostarczając Ci ubezpieczenia najlepiej dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Rozpoczynając współpracę dążę najpierw do nawiązania dobrego kontaktu z klientem, by poznać jego oczekiwania i dzięki temu jak najlepiej dopasować rodzaj polisy. Zyskuję wielu klientów między innymi dzięki poleceniom – osoby zadowolone z moich usług polecają mnie innym, co bardzo doceniam.

 

Wiele lat spędzonych w tej pracy nauczyło mnie, że prostota w działaniu jest drogą do osiągnięcia celu. Proponuję więc klarowne warunki współpracy i konkretne warunki ubezpieczeń. Stale monitoruję rynek, który dzięki wieloletniemu stażowi pracy znam, jak nikt inny i poszukuję najbardziej korzystnych rozwiązań dla moich klientów. Doskonale znam się na strukturze umów oraz wiem, czego należy szukać lub unikać.

 

Wielopłaszczyznowe działanie

Prowadzę stacjonarne biuro w Lesznie, gdzie możesz spotkać się ze mną, by rozpocząć współpracę. Oferuję również dojazd do klienta na terenie zachodniej Wielkopolski oraz województwa lubuskiego. To jednak nie wszystko – mam świadomość tego, jak wiele rzeczy w dzisiejszych czasach każdy chce załatwić bez opuszczania swojego domu. Wychodzę więc z inicjatywą zdalnego proponowania i sprzedaży ubezpieczeń. Dla osób chętnie korzystających z nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań przygotowałem możliwość wyboru polisy online. Moja strona internetowa została stworzona po to, by kompleksowo przedstawić ofertę, dostarczać wartościowe informacje oraz otworzyć wiele dróg kontaktu. W czasie kontaktu dokonam Analizy Wymagań i Potrzeb!

 

Jakie ubezpieczenia oferuję?

Odpowiedź jest prosta: oferuję szereg ubezpieczeń dla każdego i w przystępny sposób. Proponuję polisy przedszkolne dla dzieci, studenckie NNW/OC, dla placówek oświatowych i nauczycieli, na podróż, na życie, zdrowotne, na nieruchomości oraz OC/AC. Przedstawiam ofertę najlepiej dopasowaną do potrzeb i wymagań klienta, z której może wybrać dogodne rozwiązanie dla siebie. Dzięki unowocześnieniu sposobowi mojej pracy możesz zakupić ubezpieczenie nie wychodząc z domu – poprzez stronę internetową, SMS, MMS i inne nowoczesne rozwiązania np. DMS.

Sprawdź naszą ofertę

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów