Ubezpieczenia online

Nowoczesne kanały komunikacji
Jeśli idziesz z duchem czasu oraz cenisz sobie wygodę, z pewnością korzystasz z wielu dobrodziejstw Internetu. W dzisiejszych czasach prawie wszystkie sprawy można załatwić za pośrednictwem stron w sieci. Zakupy odzieżowe i spożywcze, opłacanie rachunków, sprawy urzędowe, a nawet konsultacje lekarskie – wszystko to można zrobić przez Internet, bez wychodzenia z domu! Dlatego podążając za najnowszymi trendami wyszedłem naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów korzystających z nowoczesnej formy zakupów. Jako zaufany opiekun i doradca ubezpieczeniowy zapraszam do skorzystania z proponowanej przeze mnie możliwości wyboru oraz zakupu polisy online.

 

Ubezpieczenie online – czas na innowację

Trafiłeś na moją stronę, ponieważ na pewno interesuje Cię temat ubezpieczeń. Znajdziesz tutaj wartościowe informacje na ich temat w formie przystępnych artykułów oraz użyteczne porady, które pozwolą Ci poszerzyć wiedzę i podjąć trafną decyzję. Na stronie zostały umieszczone korzystne oferty oraz możliwość zakupu polisy online. Korzystając z moich usług otrzymujesz więc kolejną możliwość załatwienia ważnej sprawy bez wychodzenia z domu.


Dbając o dotychczasowych i potencjalnych klientów i mając na uwadze postęp technologiczny oferuję nie tylko spotkanie w stacjonarnym biurze w Lesznie czy kontakt drogą telefoniczną. Proponuję również kontakt online oraz zdalny zakup ubezpieczenia. Możesz wybrać je samodzielnie klikając w odpowiednie odnośniki bądź z moją pomocą. Zachęcam do zapoznania się z zakładką “o mnie” skąd dowiesz się więcej na temat mojego doświadczenia w zawodzie i pasji oraz tego, czym kieruję się w sprzedaży ubezpieczeń.

 

Szeroka oferta ubezpieczeń online

  • W ofercie dostępnej na mojej stronie przystosowanej do potrzeb różnych klientów znajdziesz następujące rodzaje polis Generali:
  • Na życie i wypadkowe,
  • NNW szkolne i przedszkolne dla dzieci,
  • NNW + OC dla studentów,
  • NNW + OC dla Pracowników oświaty,
  • Podróżne zagraniczne, w kraju i dla bardziej aktywnych,
  • OC /AC auta,
  • Ubezpieczenie domu / mieszkania,
  • Assistance - Niezależny w podróży,
  • Dla psów i kotów,

Odnośniki przeniosą Cię na inną stronę, gdzie będziesz mógł zapoznać się z warunkami danej polisy bez presji i pośpiechu. Zyskasz czas na spokojną analizę każdej z propozycji oraz kalkulację kosztów i wsparcia finansowego, które możesz uzyskać. Dowiesz się również, w jakich przypadkach ochrona ubezpieczeniowa może być wyłączona. Możesz otworzyć kartę każdego z produktów, która uwzględnia OWU, przedmiot ochrony oraz wszelkie ograniczenia. Dostępne są również tabele urazów w przypadku NNW. To łatwy i szybki sposób zakupu lub przedłużenia polisy, a przede wszystkim bezpieczny, ponieważ odbywa się przez autoryzowaną stronę internetową.

 

Zapraszam do kontaktu

Dla Twojego komfortu wszystkie ubezpieczenia w ofercie przedstawione są w klarowny sposób. Jednak jeśli jesteś zainteresowany współpracą, ale masz wątpliwości i potrzebujesz wskazówek od doświadczonego agenta, skontaktuj się ze mną. Możesz zrobić to poprzez tradycyjną drogę telefoniczną bądź formularz dostępny na stronie i zapisanie się na videorozmowę. Chętnie doradzę w wyborze najlepszej polisy dla Ciebie i zapewnię wsparcie na każdym etapie zakupu.

Ubezpieczenie NNW dziecka

 

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne

 

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie dla studenta

 

Ubezpieczenie psa i kotka

 

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie podróży zagranicznej

 

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie krókoterminowe Asisstance

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów