Ubezpieczenia online

Nowoczesne kanały komunikacji
Jeśli idziesz z duchem czasu oraz cenisz sobie wygodę, z pewnością korzystasz z wielu dobrodziejstw Internetu. W dzisiejszych czasach prawie wszystkie sprawy można załatwić za pośrednictwem stron w sieci. Zakupy odzieżowe i spożywcze, opłacanie rachunków, sprawy urzędowe, a nawet konsultacje lekarskie – wszystko to można zrobić przez Internet, bez wychodzenia z domu! Dlatego podążając za najnowszymi trendami wyszedłem naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów korzystających z nowoczesnej formy zakupów. Jako zaufany opiekun i doradca ubezpieczeniowy zapraszam do skorzystania z proponowanej przeze mnie możliwości wyboru oraz zakupu polisy online.

 

Ubezpieczenie online – czas na innowację

Trafiłeś na moją stronę, ponieważ na pewno interesuje Cię temat ubezpieczeń. Znajdziesz tutaj wartościowe informacje na ich temat w formie przystępnych artykułów oraz użyteczne porady, które pozwolą Ci poszerzyć wiedzę i podjąć trafną decyzję. Na stronie zostały umieszczone korzystne oferty oraz możliwość zakupu polisy online. Korzystając z moich usług otrzymujesz więc kolejną możliwość załatwienia ważnej sprawy bez wychodzenia z domu.


Dbając o dotychczasowych i potencjalnych klientów i mając na uwadze postęp technologiczny oferuję nie tylko spotkanie w stacjonarnym biurze w Lesznie czy kontakt drogą telefoniczną. Proponuję również kontakt online oraz zdalny zakup ubezpieczenia. Możesz wybrać je samodzielnie klikając w odpowiednie odnośniki bądź z moją pomocą. Zachęcam do zapoznania się z zakładką “o mnie” skąd dowiesz się więcej na temat mojego doświadczenia w zawodzie i pasji oraz tego, czym kieruję się w sprzedaży ubezpieczeń.

 

Szeroka oferta ubezpieczeń online

  • W ofercie dostępnej na mojej stronie przystosowanej do potrzeb różnych klientów znajdziesz następujące rodzaje polis Generali:
  • Na życie i wypadkowe,
  • NNW szkolne i przedszkolne dla dzieci,
  • NNW + OC dla studentów,
  • NNW + OC dla Pracowników oświaty,
  • Podróżne zagraniczne, w kraju i dla bardziej aktywnych,
  • OC /AC auta,
  • Ubezpieczenie domu / mieszkania,
  • Assistance - Niezależny w podróży,
  • Dla psów i kotów,

Odnośniki przeniosą Cię na inną stronę, gdzie będziesz mógł zapoznać się z warunkami danej polisy bez presji i pośpiechu. Zyskasz czas na spokojną analizę każdej z propozycji oraz kalkulację kosztów i wsparcia finansowego, które możesz uzyskać. Dowiesz się również, w jakich przypadkach ochrona ubezpieczeniowa może być wyłączona. Możesz otworzyć kartę każdego z produktów, która uwzględnia OWU, przedmiot ochrony oraz wszelkie ograniczenia. Dostępne są również tabele urazów w przypadku NNW. To łatwy i szybki sposób zakupu lub przedłużenia polisy, a przede wszystkim bezpieczny, ponieważ odbywa się przez autoryzowaną stronę internetową.

 

Zapraszam do kontaktu

Dla Twojego komfortu wszystkie ubezpieczenia w ofercie przedstawione są w klarowny sposób. Jednak jeśli jesteś zainteresowany współpracą, ale masz wątpliwości i potrzebujesz wskazówek od doświadczonego agenta, skontaktuj się ze mną. Możesz zrobić to poprzez tradycyjną drogę telefoniczną bądź formularz dostępny na stronie i zapisanie się na videorozmowę. Chętnie doradzę w wyborze najlepszej polisy dla Ciebie i zapewnię wsparcie na każdym etapie zakupu.

Ubezpieczenie NNW dziecka

 

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie NNW szkolne i przedszkolne

 

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie dla studenta

 

Ubezpieczenie psa i kotka

 

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie podróży zagranicznej

 

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie krókoterminowe Asisstance

 Osoby od 18 do 60 lat

Osoby od 61 do 80 lat

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów