KRÓTKOTERMINOWE UBEZPIECZENIE ASSISTANCE

Często są Państwo w rozjazdach? W ciągu podróży może się wszystko zdarzyć, dlatego warto zainwestować w nasze ubezpieczenie krótkoterminowe Assistance. Dzięki niemu mogą Państwo liczyć na wypłacenie odpowiedniego wysokiego świadczenia pieniężnego, dzięki któremu łatwiej będzie można wyjść z trudnej sytuacji życiowej, jak i dokonać naprawy samochodu – a może nawet i zakupić zupełnie nowy!

 

Ufając naszej firmie mają Państwo pewność, że składki nie idą na marne, dajemy gwarancję wypłaty świadczenia bez najmniejszych problemów. Co więcej – dołożyliśmy wszelkich starań, abyście mogli Państwo łatwo zgłosić swoje roszczenia, bez wychodzenia z domu.

Jak uzyskać ubezpieczenie krótkoterminowe Assistance? Bardzo łatwo! Wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. W nim zaznaczyć muszą Państwo strefę, w której nasza ochrona świadczenia ma obowiązywać, jak i jej okres. Do dyspozycji mają Państwo 7 dni, 15 dni, 30 dni, jak i cały rok. Dodatkowo koniecznie jest zaznaczenie wieku pojazdu, którym będą Państwo się poruszać. Z kolei specjalny kod pośrednika sprawia, że uzyskują Państwo aż 10% zniżki!

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów