UBEZPIECZENIE NNW DLA STUDENTÓW

Człowiek, który wkracza w dorosłość potrzebuje również odpowiedniej ochrony. Dlatego też przygotowaliśmy ubezpieczenia NNW dla studentów, którzy będą mogli poczuć się spokojni na swojej uczelni. Nasza firma to przede wszystkim najwyższy poziom ochrony finansowej w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń i wypadków.

 

Wysokość oferowanego przez nas świadczenia zależna jest od wysokości składki, na którą decydujecie się Państwo płacić. Warto również pilnować naszych atrakcyjnych promocji, dzięki czemu dostaną Państwo wyższe świadczenie za stosunkowo niższą kwotę składki.

Ubezpieczenie NNW dla studentów przewiduje nie tylko wypadki, które zdarzą się na terenie uczelni wyższej lub kampusu, ale również w życiu. Dodatkowo nasza atrakcyjna oferta dostosowana jest do ich możliwości finansowych, dzięki czemu możecie Państwo liczyć na rzetelną i pewną ochronę za względnie niską cenę! Nasza firma doskonale rozumie, że w przypadku wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia nie można nikogo zostawić bez pieniędzy. Dlatego też dokładamy wszelkich możliwych starań, abyście Państwo mogli cieszyć się wysokimi świadczeniami w przypadku wystąpienia trudnej sytuacji życiowej.

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów