UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Posiadamy dwa pakiety ochrony, dzięki której możesz liczyć na wypłatę wysokiego świadczenia pieniężnego w razie wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie na życie zarówno dla osób w wieku 18-60 lat, jak i 61-80 lat to gwarancja pewności, jak i solidności.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do Państwa możliwości finansowych, jak i zapotrzebowania na świadczenie, które powinno być Państwu wypłacone w razie wystąpienia wypadku. Osoby samotne, pary lub nawet całe rodziny mają możliwość skorzystać z naszych specjalnych pakietów. Ubezpieczenie na życie obejmuje niezwykle wiele kwestii, jak na przykład utrata rodziców, wypadek komunikacyjny, poważne zachorowanie, kalectwo czy również śmierć rodziców partnera lub partnerki. Przygotowane możliwości nie są nikomu narzucone, dzięki temu, że nasza firma jest elastyczna, sami Państwo mogą wybrać pakiet dostosowany do swoich potrzeb. Dzięki temu płacą Państwo również tylko za świadczenia, które sami wybrali. Dodatkowo posiadamy niezwykle bardzo prosty proces zgłaszania roszczeń, który odbywa się bez wychodzenia z domu!

 

Rzeczywistość ubezpieczeniowa w ostatnich latach zmieniła się tak bardzo, jak twoja oferta na abonament telefonii komórkowej.

 

A może pamiętasz jeszcze swoje pierwsze auto jak pierwsze ubezpieczenie?? 

 

Co to oznacza?

CO dla Twojej rodziny oznacza = UTRATA ŻYCIA lub ZDROWIA??

Że jeśli masz ubezpieczenie na życie starsze niż 2-3 lata, to na bank są już lepsze ubezpieczenia niż Twoje. Co oznacza lepsze?

1. Bardziej prokonsumenckie

2. Bardziej zgodne z prawem

3. Bardziej przejrzyste

4. Bardziej dopracowane

5. Skuteczniejsze i lepiej dopasowane

6. Bardziej profesjonalnie zarządzane.

7. Z indywidualnym wsparciem

 


Co powstrzymuje Cię przed zmianą na nowe?

Lęk przed utratą? Czego?

Stażu ubezpieczeniowego?

 

U mnie nie ma tego problemu. Karencje się nie odnowią, jeśli nowe ubezpieczenie zawrzesz w ciągu 30 dni od zakończenia starego.


Chcesz porównać swoje ubezpieczenie z moją propozycją? Pisz priv lub jkot@bezpieczny.pl.

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów