UBEZPIECZENIE NNW DZIECKA

Nie daj się zaskoczyć

Posyłając pociechę do przedszkola czy do szkoły z pewnością zastanawiasz się, czy otrzyma tam właściwą opiekę. Dzieci wspólnie bawią się i uczą w kilkunastoosobowych grupach, więc mimo znajdowania się pod czujnym okiem nauczyciela może przydarzyć się jakiś wypadek. Od stłuczeń, przez złamania, po stracone zęby - bądź gotowy na takie okoliczności i wybierz polisę, która pokryje koszty leczenia, pobyt w szpitalu oraz rehabilitację.

 

Świadome wybory

Placówki oferują rodzicom polisy, których ofertę uzyskują w porozumieniu z wybranym ubezpieczycielem. Nie jest to rzecz obowiązkowa, jednak zachęca się do tego rodziców, by uzyskali wsparcie finansowe w razie nieprzewidzianych wypadków. Najważniejszą kwestią jest to, byś nie dał się skusić niską ceną składki. Często polisy proponowane przez placówki oświatowe opiewają na niskie sumy ubezpieczenia NNW, na przykład 10 000 złotych. Możesz niemiło się zdziwić, kiedy Twoja pociecha za złamanie kończyny otrzyma tylko kilkaset złotych odszkodowania. Podejmij świadomą decyzję, dokładnie zapoznaj się z OWU i pamiętaj, że masz możliwość samodzielnego wykupienia polisy dla Twoich dzieci.

 

Ubezpieczenie NNW dziecka w Generali

Zachęcam do skorzystania z proponowanej przeze mnie oferty ubezpieczeń NNW dla dzieci. Otrzymujesz możliwość wyboru wariantu, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Sam zdecydujesz, jaką składkę płacić oraz w jakich przypadkach i na jaką kwotę ma być ubezpieczone Twoje dziecko. Polisa może obejmować nie tylko urazy, pobyt w szpitalu czy śmierć, ale również ugryzienie przez kleszcza, śmierć rodzica czy poważne zachorowanie.

 

Skorzystaj z opcji ZRÓB TO SAM dostępnej na stronie i zapoznaj się z dostępnymi wariantami ubezpieczenia NNW dla dzieci (przedszkolne oraz szkolne). Znajdziesz tam OWU, wszystkie kwoty oraz tabelę urazów, które obejmuje polisa wraz ze wskaźnikami procentowymi. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, skontaktuj się ze mną! Zachęcam nie tylko do kontaktu telefonicznego i skorzystania z formularzu kontaktu dostępnego na stronie, ale również do nowoczesnej formy komunikacji, jaką jest videorozmowa z ekspertem – zapisz się na wirtualne spotkanie!

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów