UBEZPIECZENIE NNW SZKOLNE I PRZEDSZKOLNE

Jak doskonale wiadomo, w placówkach edukacyjnych, może wiele się zdarzyć. Dlatego warto dla swojej pociechy wykupić specjalne ubezpieczenia NNW szkolne i przedszkolne, dzięki którym zapewnisz swojemu dziecku najwyższy poziom ochrony.

 

Nasza oferta możliwa jest do wykupienia na dziecko, którego wiek przekracza 4 miesiące życia, a które z kolei nie skończyło jeszcze 25 roku życia. Wybrany pakiet obejmuje 12 miesięcy, później konieczne jest odnowienie ubezpieczenia NNW.

W zależności od tego ile wynosi ustalona podczas umowy składka, dostosowana zostanie odpowiednia suma zadośćuczynienia, którego wypłacamy w postaci świadczenia w przypadku, kiedy nastąpi wydarzenie przewidziane w ustalonych warunkach. Są Państwo nowym klientem?

A może chcą kontynuować korzystanie z naszej atrakcyjnej oferty? Bez względu na odpowiedź, nasza firma to gwarancja pewności – z całą pewnością dołożymy wszelkich starań, abyście mogli skorzystać ze świadczeń w trudnej sytuacji życiowej. Wystarczy skorzystać z pakietu, który przygotowaliśmy dla Państwa oraz dzieci.

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów