UBEZPIECZENIE PODRÓZY ZAGRANICZNEJ

Za granicę? W inny rejon Polski? A może delegacja służbowa? Bez względu na powód wyjazdu koniecznie zainwestuj w nasze ubezpieczenia podróżne, dzięki którym zabezpieczysz swoją przyszłość w razie wystąpienia poważnego, nieszczęśliwego wypadku.

 

Warto przewidywać zdarzenia, które może złe ale mogą wpłynąć na całe nasze życie. Dlatego warto zainwestować w składkę odpowiedniej wysokości, dzięki której w razie wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji, możecie Państwo liczyć na wypłacenie odpowiednio wysokiego świadczenia pieniężnego.

W obecnym świecie to finanse stanowią podstawę spokojnego życia. Dlatego w przypadku wystąpienia wypadku, który może rzutować na całe Twoje życie koniecznie skorzystaj z ubezpieczenia podróżnego. Dodatkowo mamy specjalny pakiet przeznaczonych dla aktywnych osób, które kochają uprawianie sportów – nawet tych ekstremalnych. Możecie Państwo liczyć na bezproblemową hospitalizację za granicą w przypadku, na przykład złamania ręki. Chcesz być spokojny o swoje życie na zaplanowanej wycieczce? Zaufaj naszej firmie!

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów