UBEZPIECZENIE PSA I KOTKA

Dlaczego warto?

Jesteś posiadaczem pupila, który jest dla Ciebie niczym członek rodziny? Chcesz o niego należycie zadbać? Kiedy Twój ukochany pies lub kot zachoruje, z pewnością chciałbyś zrobić wszystko, by mu pomóc, żeby towarzyszył Ci jak najdłużej. Niestety, leczenie zwierzaka, zdjęcia diagnostyczne i poważne zabiegi weterynaryjne mogą być bardzo kosztowne. Na pewno nie chciałbyś stawać przed dylematem dotyczącym tego, czy się wykosztować, czy odmówić pomocy pupilowi. Może zdarzyć się również, że Twój pies pogryzie innego i będziesz zmuszony pokryć koszty leczenia. Zapewnij sobie wsparcie finansowe w takich sytuacjach - odpowiedzią na Twoje potrzeby jest ubezpieczenie psa lub kota, do wykupienia którego zachęcam!

 

Zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia zwierzaka

Skorzystaj z odnośnika ZRÓB TO SAM dostępnego na stronie i zobacz, co mogę Ci zaoferować. Możesz otrzymać wsparcie finansowe, kiedy Twój kot lub pies potrzebuje leków i opatrunków, czeka go jakiś zabieg, a nawet kiedy będziesz musiał go uśpić. Dostępny jest wariant ubezpieczenia na całe życie, dzięki któremu otrzymasz pieniądze każdego roku tak długo, jak polisa jest opłacana. Możesz wybrać również czasowe na 12 miesięcy lub od stanu zdrowia, które pokrywa koszty leczenia do pewnego limitu pieniężnego.

 


Nie każda polisa dla zwierząt jest taka sama

Wysokość składki oraz kwota ubezpieczenia są uzależnione od kilku czynników:

  • Rasa - niektóre z ras psów czy kotów są bardziej podatne na choroby oraz uraz niż inne,
  • Płeć zwierzęcia,
  • Wiek – im starszy kot lub pies, tym bardziej podatny na choroby i urazy,
  • Miejsce zamieszkania – od niego uzależniona jest dostępność gabinetów weterynaryjnych oraz zakres cen świadczonych usług.

 

Dlatego powinieneś dokładnie przeanalizować warunki ubezpieczenia i wybrać to, co najlepiej Ci odpowiada. Skorzystaj z opcji ZRÓB TO SAM i zapoznaj się z dostępną ofertą, a w razie wątpliwości skontaktuj się ze mną korzystając z formularza kontaktowego - służę fachową poradą i chętnie odpowiem na nurtujące Cię pytania.

 

Na co jeszcze powinieneś zwrócić uwagę?

Polisa dla pupila ma ograniczenia wiekowe oraz dotyczące przebytych chorób i przewlekłych schorzeń. Poddaj analizie stan zdrowia Twojego zwierzaka, ponieważ za tego typu dolegliwości oraz wady wrodzone możesz nie otrzymać wsparcia finansowego. Dodatkowo polecam Ci wykupienie OC szczególnie w przypadku, gdy posiadasz agresywną rasę psa.

Dokonaj kalkulacji 

Wykup ubezpieczenie

Lub skontaktuj się z nami wysyłając nam wiadomość przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)
Zaproszenie na wideokonferencję
*Przesyłając powyższy formularz wyrażam zgodę na dołączenie do bazy klientów